Strona WWW

608 869 639

(86) 218 08 62

ul. Polowa 13 lok. 2 18-400 Łomża

O nas

Nasi lekarze: 

Nasz zespól tworzą lekarze o wieloletnim doświadczeniu, specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii - od ortodoncji, poprzez protetykę, po endodoncję. Systematycznie rozszerzamy naszą wiedzę i podnosimy kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą, aby móc leczyć precyzyjnie i bezpiecznie, według najnowszych, popartych doświadczeniem klinicznym standardów (więcej w dziale CERTYFIKATY). Podczas leczenia wspierają nas asystentka i higienistka stomatologiczna.

 


Barbara Majewska

Od niemal 30 lat specjalizuje się w ortodoncji, w tym od ponad 10 lat w aparatach stałych.


Andrzej Majewski

Od niemal 30 lat specjalizuje się w protetyce i stomatologii estetycznej.

 

Piotr Majewski

Od ponad 10 lat specjalizuje się w nowoczesnej endodoncji (leczeniu kanałowym z wykorzystaniem mikroskopów).

 

Nasze usługi: 

W naszej praktyce oferujemy kompleksowe leczenie jamy ustnej, począwszy od profilaktyki i higienizacji, poprzez stomatologię zachowawczą (leczenie ubytków), ortodoncję (leczenie wad zgryzu), stomatologię estetyczną, endodoncję (leczenie kanałowe), po protetykę. Więcej w dziale zakres leczenia.

Nasze zasady: 

Od początku naszej działalności dużą wagę przykładamy do jakości naszych usług. Łączymy wieloletnie doświadczenie kliniczne z nowoczesnymi technologiami, materiałami i specjalistycznym sprzętem, mając na uwadze najlepsze dobro - zdrowie pacjenta.

 

Nasz sprzęt:  

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do diagnozy i leczenia:

- nowoczesne unity,

- specjalistyczny sprzęt diagnostyczny (lampy do wykrywania ubytków próchnicowych, kamera wewnątrzustna, pracownia radiologiczna),

-  skaler ultradźwiękowy do usuwania kamienia nazębnego, aparat powietrzno- proszkowy- piaskarka do usuwania osadu przebarwień od kawy, herbaty i innych produktów spożywczych oraz od palenia tytoniu,

- sprzęt do nowoczesnej endodoncji (mikroskop endodontyczny, endometr)

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Barbara, Andrzej i Piotr Majewscy

 
 
Zobacz nasz gabinet >>